Dom

Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Drukarka 3D na dużą skalę na sprzedaż
dobra jakość Drukarka 3D na dużą skalę na sprzedaż
Opinie klientów
Dobrze współpracować z Creatbotem. Zamówiliśmy dwie drukarki 3d i przyszły z dobrą jakością! Lubimy to.

—— Kristie

Bardzo szybka i dobra jakość. Jakość druku może zaspokoić moje potrzeby, dzięki.

—— James Smith

Jestem zadowolony z tej maszyny. Mam drukarkę 3D CreatBot od około 2 tygodni i spełniła ona moje oczekiwania. Dzięki cenie, dużemu rozmiarowi kompilacji i zestawowi funkcji ta drukarka przewyższa większość drukarek głównego nurtu (jeśli nie wszystkie). Metalowa rama jest mocna (dobra rzecz) i ciężka (około 90 funtów).

—— Jakub

Im Online Czat teraz
1 2 3
Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.
CreatBot D600 / D600 pro Storage
Obszar testowy CreatBot F430
CreatBot DX i DX plus Storage

CreatBot D600 / D600 pro Storage

D600 i D600 Pro wyposażone w podwójne wytłaczarki i hotends czwartej generacji. Lewy ekstruder wyposażony w hotend 260 ° C, jest w stanie drukować z PLA, ABS, PC, nylonu, włókna węglowego, elastycznego, itp. Właściwa wytłaczarka 420 ° C jest wykonana ze stali martenzytycznej, która jest w stanie drukować wysoko materiały wydajnościowe. Podwójny hotend jest wymienny, co zapewnia więcej możliwości w aplikacji.

Obszar testowy CreatBot F430

Dla F430 jesteśmy pierwszym, który opublikował dyszę wysokotemperaturową 420 ° C na rynku drukarek 3D od roku 2016, teraz jest to czwarta nowa wersja technologiczna. F430 wyposażony w podwójne wytłaczarki, lewostronny lewy 260 ° C jest w stanie drukować z PLA, ABS, PC, nylonu, włókna węglowego, elastycznego itp. Odpowiedni hotend 420 ° C wykonany jest ze stali martenzytycznej, która może drukować wysoko Wydajny materiał, taki jak PEEK, ULTEM, itp. Podwójny hotend jest wymienny, co zapewnia większe możliwoś

CreatBot DX i DX plus Storage

Dla DX i DX plus jako pierwsi opublikowaliśmy na rynku masowym dyszę o ultrawysokiej temperaturze 350 ° C i posiada ona wyjątkowy patent. Ten rodzaj dyszy pozwala drukować z różnymi włóknami. Fantazyjny, niebieski metalowy zlew chłodzący może skutecznie ochłodzić ciepło. Wysokość dyszy może być również regulowana mikro. I akceptujemy dostosowane do pojedynczej / podwójnej / potrójnej głowy.

 • Linia produkcyjna

  Więcej informacji o CreatBot

  Henan Suwei Electronic Technology Co., Ltd jest pierwszym przedsiębiorstwem wsadowym, które specjalizuje się w rozwoju i produkcji stacjonarnych drukarek 3D w Chinach.

  Marka „CreatBot” założona w 2011 roku stała się obecnie jednym z największych profesjonalnych producentów drukarek 3D w środkowych Chinach. Roczna wielkość sprzedaży przekracza ponad 3000 zestawów przy rocznej zdolności produkcyjnej 15 000 zestawów. CreatBot jest gotowy zapewnić klientom usługi i rozwiązania dla pierwszorzędnej drukarki biurkowej, drukarek OEM i materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

  Nasze produkty uzyskały ponad 10 patentów, certyfikowanych przez CE, FCC Organization i sprzedawanych w ponad 60 krajach. CreatBot osiągnął również współpracę lub współpracę ze znanymi uniwersytetami lub znanymi firmami, takimi jak Uniwersytet Tsinghua, Uniwersytet w Pekinie, Chiński Uniwersytet w Hongkongu, Chińska Akademia Nauk Społecznych, Foxconn, Johnson Electric. CreatBot podejmuje żmudne wysiłki na rzecz corocznych badań i rozwoju od dwóch do czterech produktów w komputerowych drukarkach 3D FDM, SLA i DLP, aby w pełni ulepszyć linię produktów.

  CreatBot zapewnia niezawodne, wydajne i profesjonalne rozwiązania druku 3D na rynkach biznesowych, gdzie bezpieczeństwo, jakość i namacalne wyniki uzasadniają inwestycje. Od zaufanych, wydajnych maszyn z dedykowanym oprogramowaniem do szerokiej gamy materiałów drukarskich, nasze produkty są zarówno innowacyjne, jak i dostępne. CreatBot to solidny partner, który dostarcza Twojej firmie najnowsze technologie druku 3D, aby ulepszyć Twoje projekty, zminimalizować terminy rozwoju produktów i wyprzedzić konkurencję.

  Proces rozwoju

  • W czerwcu 2018 r. Ukazała się czwarta generacja CreatBota D600, o pięknym wyglądzie, wygodniejszym i bardziej stabilnym użytkowaniu oraz dynamicznym rozwoju rynku.
  • W kwietniu 2018 r. Ukazała się druga generacja CreatBota F430 i zdobyła nagrodę 3D Printing Outstanding Product Award.
  • W marcu 2018 r. Ukazała się wersja CreatBot F160-PEEK, a technologia PEEK druku 3D osiągnęła światowy poziom.
  • W listopadzie 2017 r. Henan Suwei Electronic Technology Co., Ltd. została wybrana jako przedsiębiorstwo high-tech w prowincji Henan.
  • W grudniu 2017 r. Pełna gama produktów CreatBot przeszła certyfikaty CE, FCC, ROHS i inne certyfikaty w kraju i za granicą i dodano ponad dziesięć nowych patentów.
  • W marcu 2017 r. CreatBot F160 został wydany i został wysoko oceniony przez użytkowników i specjalistów z branży.
  • W czerwcu 2016 r. Ukazała się drukarka 3D CreatBot Industrial D600.
  • W sierpniu 2015 r. Badanie nowych aplikacji CreatBot obsługujących 400 succeed zakończyło się sukcesem.
  • W kwietniu 2015 r., Produkt trzeciej generacji drukarki CreatBot 3D został oficjalnie wydany.
  • W grudniu 2014 r. Łączna liczba sprzedaży produktów creatbot osiągnęła 10000.
  • W listopadzie 2013 r. Produkty CreatBot uzyskały europejski certyfikat CE i zaczęły sprzedawać je za granicą.
  • W SEP 2013 Henan Suwei Elec. Tech. Spółka. został założony. Położony w centrum Zhengzhou w Chinach Baohua Chen jest dyrektorem generalnym.
  • W czerwcu 2013 r. Drukarka CreatBot 3D zdobyła pierwszą pozycję w sprzedaży online w Chinach.
  • W sierpniu 2012 r. Oficjalnie zostały wymienione produkty drukarki CreatBot 3D.
  • W maju 2012 r. Narodził się produkt drugiej generacji drukarki 3D CreatBot, wyposażony w nową technologię CreatBot.
  • W grudniu 2011 roku powstała pierwsza generacja drukarki 3D CreatBot i przyciągnęła wiele uwagi mediów.
  • W maju 2011 r. Pierwsza drukarka 3D CreatBot zaczęła być testowana przez założyciela Baohua Chen.
 • OEM / ODM

  Dostarczamy usługi OEM i ODM, aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z nami.

 • R & D

   

Szczegóły kontaktu
Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.

Osoba kontaktowa: Mr. Arno

Tel: +86 15038042036

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)