Dom

Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.

Profil firmy

O CreatBot

Henan Suwei Electronic Technology Co., Ltd jest pierwszym przedsiębiorstwem wsadowym, które specjalizuje się w rozwoju i produkcji stacjonarnych drukarek 3D w Chinach.

Marka „CreatBot” założona w 2011 roku stała się obecnie jednym z największych profesjonalnych producentów drukarek 3D w środkowych Chinach. Roczna wielkość sprzedaży przekracza ponad 3000 zestawów przy rocznej zdolności produkcyjnej 15 000 zestawów. CreatBot jest gotowy zapewnić klientom usługi i rozwiązania dla pierwszorzędnej drukarki biurkowej, drukarek OEM i materiałów eksploatacyjnych do drukarek.

Nasze produkty uzyskały ponad 10 patentów, certyfikowanych przez CE, FCC Organization i sprzedawanych w ponad 60 krajach. CreatBot osiągnął również współpracę lub współpracę ze znanymi uniwersytetami lub znanymi firmami, takimi jak Uniwersytet Tsinghua, Uniwersytet w Pekinie, Chiński Uniwersytet w Hongkongu, Chińska Akademia Nauk Społecznych, Foxconn, Johnson Electric. CreatBot podejmuje żmudne wysiłki na rzecz corocznych badań i rozwoju od dwóch do czterech produktów w komputerowych drukarkach 3D FDM, SLA i DLP, aby w pełni ulepszyć linię produktów.

CreatBot zapewnia niezawodne, wydajne i profesjonalne rozwiązania druku 3D na rynkach biznesowych, gdzie bezpieczeństwo, jakość i namacalne wyniki uzasadniają inwestycje. Od zaufanych, wydajnych maszyn z dedykowanym oprogramowaniem do szerokiej gamy materiałów drukarskich, nasze produkty są zarówno innowacyjne, jak i dostępne. CreatBot to solidny partner, który dostarcza Twojej firmie najnowsze technologie druku 3D, aby ulepszyć Twoje projekty, zminimalizować terminy rozwoju produktów i wyprzedzić konkurencję.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Rozwój procesu

 • W czerwcu 2018 roku wydano czwartą generację CreatBota D600, o pięknym wyglądzie, wygodniejszym i bardziej stabilnym użytkowaniu oraz gwałtownym wzroście rynku.
 • W kwietniu 2018 roku wydano drugą generację CreatBot F430, która zdobyła nagrodę 3D Printing Outstanding Product Award.
 • W marcu 2018 roku ukazała się wersja CreatBot F160-PEEK, a technologia druku 3D PEEK osiągnęła wiodący na świecie poziom.
 • W listopadzie 2017 r. Henan Suwei Electronic Technology Co., Ltd. została wybrana jako przedsiębiorstwo high-tech w prowincji Henan.
 • W grudniu 2017 r. Pełna oferta produktów CreatBot przeszła certyfikaty CE, FCC, ROHS i inne certyfikaty w kraju i za granicą oraz dodano ponad dziesięć nowych patentów.
 • W marcu 2017 roku CreatBot F160 został wydany i był bardzo chwalony przez użytkowników i specjalistów z branży.
 • W styczniu 2016 r. Ukazała się drukarka C600 3D D600 firmy CreatBot.
 • W sierpniu 2015 r. Badanie nowych uderzeń CreatBot obsługujących 400 ℃ zakończyło się sukcesem.
 • W APR 2015 produkt trzeciej generacji drukarki CreatBot 3D został oficjalnie wydany.
 • W grudniu 2014 r. Całkowita liczba sprzedaży produktów firmy creatbot osiągnęła 10000.
 • W NOV 2013 produkty CreatBot uzyskały europejską certyfikację CE i zaczęły sprzedawać za granicą.
 • W SEP 2013, Henan Suwei Elec. Tech. Spółka. został założony. Zlokalizowany w chińskim centrum Zhengzhou, Baohua Chen jest dyrektorem generalnym.
 • W czerwcu 2013 r. Drukarka CreatBot 3D uzyskała pierwszą pozycję sprzedaży internetowej w Chinach.
 • W AUG 2012 r. Oficjalnie wymieniono drukarki CreatBot 3D.
 • W maju 2012 r. Pojawiła się druga generacja drukarki CreatBot 3D, która została wyposażona w nową technologię CreatBot.
 • W grudniu 2011 r. Powstała pierwsza generacja drukarki CreatBot 3D, która przyciągnęła wiele uwagi mediów.
 • W maju 2011 r. Pierwsza drukarka 3D CreatBot została wprowadzona do próbnej produkcji przez jej założyciela, Baohua Chena.
Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD. Henan Suwei Electronic Technology Co., LTD.
1 2 3 4 5 6 7
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Sprzedawca

marki : CreatBot

Ilość pracowników : 400~500

Rok założenia : 2011

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Drukarka 3D na dużą skalę na sprzedaż dobra jakość Drukarka 3D na dużą skalę na sprzedaż dobra jakość Drukarka 3D na dużą skalę na sprzedaż dobra jakość Drukarka 3D na dużą skalę na sprzedaż